E-komercija

Citiweb piedāvā izstrādāt dažāda sarežģītības līmeņa e-komercijas risinājumus, integrējot dažāda veida maksājumu, reklāmu pārvaldības, grāmatvedības, loģistikas un citas sistēmas. Esam veidojuši dažāda izmēra projektus gan lieliem, gan mazākiem uzņēmumiem un lepojamies ar sasniegto.
Uzzināt vairāk

Web programmēšana

Mēs strādājam ar dažāda lietojamības līmeņa mājaslapām - sākot no vienkāršiem HTML projektiem, audio - vizuāliem projektiem (CSS+mediji) līdz interaktīviem (JavaScript) risinājumiem. Viens no Citiweb darbības principiem ir sekot līdzi jaunākajām tendencēm tehniskajos risinājumos.
Uzzināt vairāk

Dizains

Mēs ticam, ka dizains ir izšķirošs pārdošanas procesā, tam ir jāpilda vairāki svarīgi uzdevumi, bet galvenais - jāspēj pārdot. Pat ja Tava lapa ir tikai divas teksta sadaļas, kas apraksta pakalpojumus, ko Tu sniedz, tai jāveicina pozitīva lēmuma pieņemšana - izvēlēties Tevi kā sadarbības partneri.
Uzzināt vairāk

Animācija - video

Vai iespējams biznesa ideju izstāstīt 3 minūtēs? Izmanto how to video pakalpojumu - animēti video rullīši (angļu valodā - how to video) šobrīd gūst lielu popularitāti visā pasaulē, jo darbojas kā lielsiks, pārdošanu veicinošs e-komercijas instruments, ko iespējams izmantot ļoti daudzveidīgi.
Uzzināt vairāk