animācija - video (portfolio skatīt šeit)

Vai iespējams biznesa ideju izstāstīt 3 minūtēs? Izmanto how to video pakalpojumu - animēti video rullīši (angļu valodā - how to video) šobrīd gūst lielu popularitāti visā pasaulē, jo darbojas kā lielsiks, pārdošanu veicinošs e-komercijas instruments, ko iespējams izmantot ļoti daudzveidīgi. Video portfolio skatīt šeit.

Iedomājies - Tu esi nodibinājis uzņēmumu, kas internetā sniedz kādu pakalpojumu - kā lai par to vislabāk izstāsta potenciālajam klientam? Ja aprakstīsi visas pakalpojuma iespējas, sanāks garš teksts, bet reti kuram ir laiks tajā iedziļināties. Tu riskē vai nu pazaudēt savu potenciālo klientu vai iegūt kādu, kurš līdz galam neizprot Tava unikālā pakalpojuma iespējas un var doties pie konkurenta.

Šāda tipa video ir tik efektīvi, jo tie ne tikai sniedz informāciju, bet arī izklaidē un ietaupa klienta laiku, turklāt tos ir vienkārši izvietot gan sociālajos tīklos, gan izmantot dažādās prezentācijās. 
Esam veidojuši animētus video rullīšus gan maziem uzņēmumiem, gan lielām, starptautiskām kompānijām - tos visus iespējams apskatīt mūsu portfolio sadaļā.

Video rullīšu struktūra un garums var būt ļoti dažāds - ja vēlies uzsvērt mājaslapas funkcionalitāti un darbību secību, iespējams animēt mājaslapas ekrānšāviņus, kā tas darīts, piemēram, Kopaletak.lv vai Live Riga video rullītī.  Video, kas paredzēts arī kā reklāma, ir ar nedaudz atšķirīgu struktūru, piemēram, Rīgas Stradiņa universitātes, CityLife.lv vai Mogo.lv rullītis. Mums bija interesanti strādāt arī ar Labdarības Faktors video rullīti, apdrošināšanas sabiedrības Balva un daudziem citiem darbiem.

Citiweb nodrošina visu video rullītim nepieciešamo - sākot no kadru plāna līdz skicēm un ilustrācijām, kā arī pašu animēšanu, teksta rakstīšanu (mēs sadarbojamies ar labākajiem tekstu rakstītājiem!), teksta ieskaņošanu, skaņas efektiem, skaņas apstrādi, teksta tulkošanu, video kompresiju vajadzīgajā formātā. Video portfolio skatīt šeit.