dizains

Mēs ticam, ka dizains ir izšķirošs pārdošanas procesā, tam ir jāpilda vairāki svarīgi uzdevumi, bet galvenais - jāspēj pārdot. Pat ja Tava lapa ir tikai divas teksta sadaļas, kas apraksta pakalpojumus, ko Tu sniedz, tai jāveicina pozitīva lēmuma pieņemšana - izvēlēties Tevi kā sadarbības partneri.
Mēs sekojam jaunākajām tendencēm grafiskajā un web dizainā, taču cenšamies pieturēties arī pie klasikām vērtībām, lai mājaslapas dizains būtu ilgtspējīgs.

Citiweb piedāvā pilnu interneta projekta dizaina izstrādi - sākot no logotipa līdz reklāmas baneriem un animācijas video ilustrācijām. Mēs garantējam vienotu vizuālo koncepciju visā projekta izstrādes procesā. 
Citiweb ir izstrādājis dizainu gan vienkāršiem interneta projektiem, gan komplicētiem e-komercijas risinājumiem. Esam veidojuši web dizaina sēriju nekustamo īpšumu projektiem Austrālijā - tādiem projektiem kā Beaches Living, Beaches Homes, Giallo u.c.

Esam priecīgi, kad klients mums uztic pilnu koncepcijas izstrādi - sākot no logotipa līdz vismazākajai ikonai, šajā ziņā mēs esam perfekcionisti.
Viens no šī brīža modernākajiem eko preču interneta veikaliem - Ekoveikals.lv - ir tapis Citiweb vadībā - projekta ietvaros esam dizainējuši gan mārketinga materiālus, gan nodrošinājuši augstas kvalitātes produktu fotogrāfijas.
Ja nepieciešams, mēs nodrošinam fotogrāfijas. Vairumtirgotāja  Ljpro.lv gadījumā mūsu fotogrāfs devās uz viņu noliktavu, lai nodrošinātu pietiekamu vizuālo materiālu.