web programmēšana

Mēs strādājam ar dažāda lietojamības līmeņa mājaslapām - sākot no vienkāršiem HTML projektiem, audio - vizuāliem projektiem (CSS+mediji) līdz interaktīviem (JavaScript) risinājumiem. Viens no Citiweb darbības principiem ir sekot līdzi jaunākajām tendencēm tehniskajos risinājumos.

Esam vieni no pirmajiem, kas Latvijā piedāvā adaptīvos/responsīvos mājaslapu risinājumus. Tehnoloģiju attīstība šodien pieprasa to, lai arī mājaslapas modernizētos. Adaptīvās jeb responsīvās lapas vienlīdz labi tiek attēlotas gan uz dažādas izšķirtspējas monitoriem, gan planšetdatoriem un viedtālruņiem.

Mobilās aplikācijas veidojam gan pašu izstrādātām, gan gatavām interneta mājaslapām. Mēs strādājam ar web bāzētu programmatūru un piedāvājam arī izstrādāt speciālas programmatūras mobilo tālruņu operētājsistēmām - OS (iPhone un iPad), Android.
Piedāvājam tiešsaites programmatūru izveidi un integrēšanu jau esošās sistēmās. Esam strādājuši pie uzņēmumu iekšējā tīkla - intraneta izveides, e-pasta mārketinga programmām, lietotāju datu apstrādes un analīzes programmām, tiešsaites statistikas rīkiem, grāmatvedības programmām u.c.

Interneta meklētāju optimizācija (SEO) jaunākie standarti tiek ņemti vērā, izstrādājot katru proejktu. Veicam arī jau esošu mājaslapu optimizāciju, lai veicinātu to konkurētspēju tirgū. 

Citiweb piedāvā CitiCMS- satura pārvaldības sistēmu ar laika gaitā pārbaudītu darbības efektivitāti. 
Tev nav jābūt ar programmēšanas zināšanām, lai vienkārši un ātri pārvaldītu savu mājaslapu vai interneta veikalu. CitiCMS iespējams pievienot neierobežotu valodu skaitu, manuāli ievadīt SEO datus, vienkārši integrēt jaunus moduļus, atkarībā no uzņēmuma vajadzībām. Mēs garantējam sistēmas drošību un administratoru datu atskaites pēc nepieciešamības.
Atkarībā no klienta vēlmēm, strādājam arī ar citām satura pārvaldības sistēmām.